covers Posted December 13, 2022 Share Posted December 13, 2022 I would like to have my pricing listed along with the unit of measure listed to the right of the price. Here's what it looks like now: Widget $16 Here's what I would like to do, with the ability to change the amount per pack: Widget $16 (10 sticks per pack) Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment